Merk at:

  • A.= Aspirantorkester, H.= Hovedorkester, K.= Kammerorkester
  • Ved feil i kakelista, (f.eks. at du har slutta, eller ser at noen andre som har slutta står som kakeansvarlig), kontakt Andreas Utness-Jacobsen, jacand@gmail.com
  • Ukentlig onsdagsøvelse
    • Oppmøte for aspirant og hoved kl.17.45, så vi er klare til å spille 18:00, vi slutter kl.19.30
    • Oppmøte for kammerorkestret er kl.19.30, vi slutter kl.21.00.
    • Husk instrument, notestativ, noter og blyant
    • Meld fra til dirigenten (gjerne via tekstmelding) dersom du ikke kan komme på øvelsen!
  • Kake- og ryddeansvar
    • Sjekk kakelista så du vet når det er din tur! Hvis du ikke kan, så avtal bytte av dag med noen andre på lista.
    • Kakebakerne må hjelpe til med servering og rydding/kosting etter kakepausen.
    • Kake = langpanne (minst 30 biter) eller tilsvarende av frukt, boller, muffins m.m.
 

Kalender for de 3 orkestrene
Høst 2019 – vår 2020

Merk at noen forandringer kan forekomme.

 Dato og sted
Aktivitet
Kake- og ryddeansvar
Uke 35
onsdag 28. august
Åsvang skole
Vanlig øvelse Suren B.
Finnja B.
Vera W.
Uke 36
onsdag 4. september
Åsvang skole
 Vanlig øvelse Joakim U-J.
David C.
Oda B. O.
Uke 37
onsdag 11. september
Åsvang skole
 Vanlig øvelse Sigurd K-B.
Hedda C.
Njål B K.
Uke 38
onsdag 18. september
Felles øvelse med Heimdal Skoleorkester.
OBS! På Kattem Skole OBS!
Hallvard I.
Gustav J. D.
Maileen S. B.
20. – 22.
september
Seminar med Heimdal Skoleorkester
Med CD-innspilling
Åsvang skole
hovedinngangen
Egen matpakke
Uke 39
onsdag 25. september
Åsvang skole
Vanlig øvelse med Filiokus Inga F.
Mikkel S.
Ingrid A. B.
Uke 40
onsdag 2. oktober
Åsvang skole
Felles øvelse med Heimdal Skoleorkester.
På Åsvang Skole
Arvind S. G.
Helene U-J.
Marie K.
Uke 41
onsdag 10. oktober
 Høstferie/Danmarkstur!
Uke 42
onsdag 16. oktober
Vanlig øvelse, mulig felles etter pausen Karl K.
Yrsa I.
Amelie W.
Uke 43
onsdag 23. oktober
Vanlig øvelse Øystein H.
Eljar K-B.
Kristin L.
Uke 44
onsdag 30. oktober
Vanlig øvelse Agustin D.
Eva K.
Synne E. L.
Uke 45
onsdag 06.
november
Vanlig øvelse m/Filiokus Marita K. F.
Sofia A. S. T.
Lovisa V. L.
Elias A.
Uke 46
onsdag 13.
november
Vanlig øvelse Joakim U-J.
Klara W.
Daniel R.
Uke 47
onsdag 20. november
Vanlig øvelse
OBS! Festsal males. Hoved og Kammer i K&H-areal.
(Der dere er når det er Filiokus)
Ingeborg V. L.
Pit J. B.
Jakob R.
Uke 48
onsdag 27.
november
Vanlig øvelse
OBS! Festsal males. Hoved og Kammer i K&H-areal.
(Der dere er når det er Filiokus)
Zongchi L.
Lerke S. W.
Anna S-H.
Søndag
01. desember
kl.18.00-20.30
Juleavslutning/Kurvfest Amfi ved Byåsen skole
Uke 49
onsdag 04.
desember
Juleøvelse m/Filiokus Jakob W. O.
Hallvard I.
Anniken S.
Ingrid A. B.
Uke 50
onsdag 11.
desember
Uke 51
onsdag 18.
desember
Øvelse til julaften
Uke 52 Juleferie
Uke 1 Juleferie
Uke 2
onsdag 08.
januar
Vanlig øvelse Leif R. M.
Adrian H. S.
Antonia M.
Uke 3
onsdag 15.
januar
Vanlig øvelse Frida L. R
Helene U-J.
Kari J. S. G.
Uke 4
onsdag 22. januar
Vanlig øvelse Killian S.
David C.
Sunniva W.
24. – 26. januar Unofseminar og aspirantkonsert Aspirant har konsert,
info kommer!
Uke 5
onsdag 29.
januar
Vanlig øvelse Sofia A. S. T.
Louise M.
Tyra S.
Uke 6
onsdag 05.
februar
Vanlig øvelse Suren B.
Ulrik W. O.
Oda. B. O.
Uke 7
onsdag 12.
februar
Vanlig øvelse Joakim U-J.
Tarjei K-B.
Njål K. B.
Uke 8 Vinterferie
Uke 9
onsdag 26.
februar
Vanlig øvelse Jakob O.
Gustav J. D.
Maileen S. B.
Uke 10
onsdag 04.
mars
Vanlig øvelse Hallvard I.
Daniel R.
Ingrid A. B.
Uke 11
onsdag 11. mars
Vanlig øvelse Inga F.
Jakob R.
Marie K.
Uke 12
onsdag 18.
mars
Vanlig øvelse Leif R. M.
August H.S.
Antonia M.
Uke 13
onsdag 25.
mars
Vanlig øvelse Karl K.
Finnja B.
Kristin L.
Uke 13
Lørdag-søndag 27.-29.03
Vårseminar Mer info kommer!
Uke 14
onsdag 01.
april
Vanlig øvelse Øystein H.
Yrsa I.
Synne E. L.
Uke 15 Påskeferie
Uke 16
onsdag 15. april
Vanlig øvelse Agustin D.
Eljar K-B.
Vera W.
Uke 17
onsdag 22. april
Vanlig øvelse Joakim U-J.
Anniken S.
Kari J. S. G.
Uke 18
onsdag 29. april
Vanlig øvelse Marita K. F.
Lerke S. W.
Elias A.
Uke 19
onsdag 06.
mai
Vanlig øvelse Ingeborg V. L.
Hedda C.
Anna S-H.
Uke 20
onsdag 13. mai
Vanlig øvelse Sigurd K-B.
Helene U-J.
Daniel R.
Uke 21
onsdag 20. mai
på dagtid
Skolekonsert Mer info kommer!
Uke 22
onsdag 27. mai
Vanlig øvelse Zongchi L.
David C.
Tyra S.
Uke 23
onsdag 03. juni
Sommerkonsert/avslutning med grilling etterpå Mer info kommer!
Uke 24 Sommerferie/generalprøver
Kulturskolen
Strykernes sommerfest